Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Szczegóły oferty

Raiffeisen Polbank

Limit kredytowy w rachunku bieżącym - zabezpieczony (wolne zawody)

Kredyt
10 000.00 PLN / 12 miesięcy
Marża banku
4.50 %
Prowizja
0.00 PLN
Przejdź dalej
Ocena klientów ------
Opis oferty Komentarze
Maksymalna kwota kredytu 500 000.00 PLN Minimalna wysokość linii kredytowej w rachunku bieżącym wynosi 30 tys. PLN, maksymalna wynosi 500 tys. PLN.
Minimalny okres prowadzenia firmy 6 miesięcy Minimalny wymagany okres prowadzenia działalności to 6 m-cy (dla profesjonalistów, wolne zawody).
Przeznaczenie kredytu   Przeznaczony na dowolny cel związany z bieżącą działalnością tj. zakup materiałów, zapasów, zakup drobnego sprzętu, maszyn, urządzeń, środków do produkcji, ogólnie na utrzymanie bieżącej płynności finansowej.
Jednostki mogące skorzystać z kredytu   Kredyt przeznaczony jest dla wszystkich form prawnych z wyjątkiem stowarzyszeń, fundacji.
Koszty kredytu Komentarze
Minimalna marża banku 4.50 % Wysokość marży od 4,50%, oprocentowanie oparte jest o stawkę WIBOR 3M. Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu przy założeniu minimalnej marży banku. W celu osiągnięcia wysokiej rzetelności i porównywalności ofert porównywarka podaje oprocentowanie konstruowane w oparciu o stałą marżę (zarobek banku) oraz aktualną, rynkową stawkę WIBOR (może się ona różnić od stawki stosowanej przez bank). Może to być przyczyną istnienia różnić w wysokości rat podawanych w danym momencie przez bank oraz porównywarkę, jednak umożliwia świadome podjęcie optymalnej decyzji finansowej. Marża banku wynosi od 4,50%, oprocentowania oparte jest o stawkę WIBOR 3M.
Oprocentowanie nominalne 6.23 %
Oprocentowanie rzeczywiste 6.42 %
miesięczna rata 885.25 PLN
Prowizja za rozpatrzenie wniosku 0.00 PLN Bank nie pobiera prowizji za rozpatrzenie wniosku.
Prowizja przygotowawcza 0.00 PLN Bank nie pobiera prowizji przygotowawczej.
Prowizja od niewykorzystanych środków 0.00 % Bank nie pobiera opłat od niewykorzystanych środków.
Wcześniejsza spłata 0.00 % Brak opłat za wcześniejszą spłatę.
Dodatkowe informacje Komentarze
Podstawa przyznania kredytu Zaświadczenie Podstawą przyznania kredytu są zaświadczenia z ZUS/US (bez zaświadczeń majątkowych, biznesplanów).
Zabezpieczenie kredytu Tak Kredyt zabezpieczony nieruchomością komercyjną lub prywatną, nieruchomość może należeć do osób trzecich, zabezpieczeniem może również być depozyt kaucyjny.
Odnawialny Tak  
Ubezpieczenie kredytu Nie Klient może opcjonalnie skorzystać z ubezpieczenia na życie oferty Banku "R-Bezpieczna Spłata" które obejmuje spłatę zadłużenia (maksymalnie 250 tyś) na wypadek śmierci lub całkowitej niezdolności do pracy/trwałego inwalidztwa. Koszt ubezpieczenia wynosi 0,25% m-nie wyliczone od średniego salda za miniony okres rozliczeniowy (miesięcznie) lecz nie więcej niż od 250 tyś zł. W przypadku skorzystania z oferty ubezpieczenia marża kredytu zostanie obniżona o 1 p.p.
Forma prowadzenia rozliczeń z US   Formy rozliczeń z US akceptowane przez bank: - Pełna Księgowość - Książka Przychodów i Rozchodów - Ryczałt
Plusy oferty Minusy oferty
Duża elastyczność i dostępność do środków.
Wysokie LTV - nawet 85%.
Minimalny wymagany okres prowadzenia działalności to 6 miesięcy.
Porównywarka finansowa to nie tylko kalkulatory, które pokażą Ci, gdzie obecnie znajdziesz najkorzystniejsze lokaty bankowe, karty kredytowe z najlepszym oprocentowanie, najtańsze kredyty hipoteczne, kredyt gotówkowy od ręki, kredyt samochodowy na auto lub motocykl, konto bankowe bez opłat czy najtańszy leasing dla twojej firmy. To również serwis finansowy, który doradzi Ci, jak wykorzystać kalkulator zdolności kredytowej oraz jak sprawić, by płacone raty były niższe. Do twojej dyspozycji oddają również rankingi i raporty, które mają zadanie dać Ci wskazówki m.in. w kwestii, gdzie znajdziesz najlepsze kredyty hipoteczne lub kredyty samochodowe, jak zwiększyć zdolność kredytową, czy jakie zmiany zaszły w programie Rodzina na swoim.