Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Szczegóły oferty

BGŻOptima

Lokata Bezkompromisowa

Odsetki po podatku: 54.68 PLN / w skali roku

Odsetki przed opodatkowaniem: 67.51 PLN / w skali roku

Oprocentowanie: 2.7 % / w skali roku

Przejdź dalej
Więcej szczegółów

Szczegóły produktu

Komentarze

Oprocentowanie: 2.7  %

Podane oprocentowanie przedstawione zostało w ujęciu rocznym.

Odsetki przed podatkiem: 67.51  PLN
Podatek od odsetek: 12.83  PLN
Odsetki po podatku: 54.68  PLN

Dodatkowe Informacje

Depozyty gwarantowane w 100% przez bankowy Fundusz Gwarancyjny do kwoty stanowiącej równowartość w złotych 100 000 EUR

Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 PLN

Maksymalna kwota lokaty wynosi 100 000 PLN

Lokata dedykowana jest Nowym Klientom i można ją otworzyć wyłącznie na etapie składnia Wniosku o otwarcie Indywidualnego Konta BGŻOptima

Przedterminowe zerwanie lokaty nie wiąże się z całkowitą utratą odsetek. Odsetki od środków pieniężnych zgromadzonych na Rachunku Lokaty Terminowej zostaną wypłacone Klientowi w kwocie równej 100% kwoty odsetek naliczonych od dnia otwarcia Rachunku Lokaty Terminowej do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włącznie.
Ocena klientów 0/6
Kredyt
Przejdź dalej
Porównywarka finansowa to nie tylko kalkulatory, które pokażą Ci, gdzie obecnie znajdziesz najkorzystniejsze lokaty bankowe, karty kredytowe z najlepszym oprocentowanie, najtańsze kredyty hipoteczne, kredyt gotówkowy od ręki, kredyt samochodowy na auto lub motocykl, konto bankowe bez opłat czy najtańszy leasing dla twojej firmy. To również serwis finansowy, który doradzi Ci, jak wykorzystać kalkulator zdolności kredytowej oraz jak sprawić, by płacone raty były niższe. Do twojej dyspozycji oddają również rankingi i raporty, które mają zadanie dać Ci wskazówki m.in. w kwestii, gdzie znajdziesz najlepsze kredyty hipoteczne lub kredyty samochodowe, jak zwiększyć zdolność kredytową, czy jakie zmiany zaszły w programie Rodzina na swoim.