Znajdź najlepszy kredyt dla siebie!

Szczegóły oferty

WeźLeasing.pl

WeźLeasing.pl

Rata netto: 193.00 PLN / miesiąc

Czynsz: 1.93 % / miesiąc

Suma opłat leasingowych: 106.55 % / w skali całej inwestycji

Przejdź dalej
Więcej szczegółów

Koszt obsługi leasingu

Komentarze

Wysokość raty miesięcznej   193.00 PLN Kalkulacja została sporządzona, w wariancie finansowania zmiennego, przy uwzględnieniu kosztu pieniądza na rynku międzybankowym w oparciu o stopę bazową WIBOR 3M. Wysokość rat leasingowych w kalkulacji może ulec zmianie stosownie do zmiany stopy bazowej. Kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i została sporządzona bez badania zdolności przychodowej klienta.

Opłaty leasingowe

Komentarze

Czynsz 1.93 %  

Podana wartość przedstawiona została dla pojedynczej raty.

Opłata wstępna 20.00 % 2 000.00 PLN
Koszt wszystkich rat miesięcznych   6 755.00 PLN
Wykup przedmiotu 19.00 % 1 900.00 PLN
Suma 106.55 % 10 655.00 PLN    
Tarcza podatkowa   1 700.12 PLN

Kwota podatku dochodowego nie zapłaconego do Urzędu Skarbowego dzięki zaliczeniu opłat leasingowych do kosztów uzyskania przychodów, przy stawce podatku dochodowego 19%.

Rzeczywisty koszt nabycia
przedmiotu przez leasing
  9 147.88 PLN

Rzeczywisty koszt nabycia przedmiotu przez leasing przy uwzględnieniu korzyści z tarczy podatkowej. Suma wydatków minus kwota nie zapłaconego podatku.

Dodatkowe Informacje

Rodzaj zabezpieczenia     Brak dodatkowych zabezpieczeń, brak weksla.
Amortyzacja     Stawka amortyzacji dla samochodów osobowych wynosi 20 proc.
Dodatkowe wymagania    

Brak wymaganych zabezpieczeń

Ocena klientów 6/6
Kredyt
Przejdź dalej
Porównywarka finansowa to nie tylko kalkulatory, które pokażą Ci, gdzie obecnie znajdziesz najkorzystniejsze lokaty bankowe, karty kredytowe z najlepszym oprocentowanie, najtańsze kredyty hipoteczne, kredyt gotówkowy od ręki, kredyt samochodowy na auto lub motocykl, konto bankowe bez opłat czy najtańszy leasing dla twojej firmy. To również serwis finansowy, który doradzi Ci, jak wykorzystać kalkulator zdolności kredytowej oraz jak sprawić, by płacone raty były niższe. Do twojej dyspozycji oddają również rankingi i raporty, które mają zadanie dać Ci wskazówki m.in. w kwestii, gdzie znajdziesz najlepsze kredyty hipoteczne lub kredyty samochodowe, jak zwiększyć zdolność kredytową, czy jakie zmiany zaszły w programie Rodzina na swoim.